22.03.2018

Wakacje i ferie

Obraz: 2017-12/ob-z-all-in-english.jpg

„Impuls” to nie tylko szkoła językowa, to przede wszystkim społeczność tworzona przez uczniów, nauczycieli orazpracowników. Staramy się, by czas spędzony w naszym Centrum był czasem wytężonej pracy i nauki, ale również wytchnienia od codziennych szkolnych i zawodowych obowiązków. Przyjazna i pełna uśmiechu atmosfera przenika wszystkie nasze lekcje, imprezy i kursy. Towarzyszymy naszym słuchaczom również w czasie dłuższych przerw od szkoły – organizujemy tematyczne półkolonie, odbywające się cyklicznie w każde ferie i wakacje oraz pomagamy wybrać kolonię lub obóz językowy w kraju i zagranicą!

Dzięki temu zarówno najmłodsi, jak i nastolatki aktywnie spędzają z nami czas, zwiedzają mnóstwo ciekawych miejsc, a przy tym zdobywają nowe umiejętności dotyczące otaczającego świata. To wszystko przy stałej i kreatywnej nauce języka obcego.

Natomiast na wakacje 2018 przygotowaliśmy dwie propozycje wyjazdów na kolonie i obozy. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy ofertę English Camp ( kolonii dla dzieci 6-11 lat) Z nami nuda się nie uda w Zawoi.

Młodzież powyżej 12 lat natomiast na obóz  All in English na wyspę Gozo (wyspy Maltańskie)

Zapraszamy !